ваш особистий діджитал аудіогід.
*
Наш проект націлений на те, щоб об'єднати для користувача всі музеї, галереї, арт-центри світу в одному додатку і на одній платформі.
Ми створили додаток Explainit, який розпізнає зображення, об'єкти, QR і штрих-коди й відтворює голосові пояснення, в яких ваш гід розповідає про об'єкт, його унікальну історію.

На даний момент ми підключаємо до проекту галереї та музеї, з якими ми могли б співпрацювати. Ми пропонуємо вам використовувати наш додаток і платформу.
Приєднатися до проекту
Завантажте додаток
Ваш відвідувач може безкоштовно завантажити додаток з App Store. Отримавши застосунок, йому потрібно буде всього лише відкрити його й направити телефон на картину (або QR код, або штрих-код). Розпізнавши об'єкт, додаток запустить голосове пояснення й розповість інформацію про нього. Завантажте додаток і протестуйте на прикладі внизу.
Способи розпізнавання
Об'єкти розпізнаються 4 способами:

Розпізнавання по картині
Користувач відкриває додаток і наводить камеру на картину, а додаток починає відтворювати аудіо. Такий спосіб ідеально підходить для розпізнавання 2D об'єктів, як в приміщенні так і на вулиці.
01
Синхронізація через Bluetooth і авто-відтворення аудіо
Користувач відкриває додаток і датчики bluetooth передають інформацію у додаток. Застосунок веде гостя по залу до об'єктів, відтворюючи інформацію про те, що він в може побачити навколо себе, і на що варто звернути увагу.

Також користувачеві відкривається список із згаданими об'єктами і він може дізнатися побільше про кожний з них, натиснувши на певний об'єкт. Цей спосіб використання підійде як для 2D так і для 3D об'єктів, інсталяцій, і будь-яких інших об'єктів.

02
Розпізнавання QR-коду
Користувач відкриває додаток і наводить камеру на QR код і додаток починає відтворювати аудіо. Цей спосіб також підійде як для 2D так і для 3D об'єктів, інсталяцій, книг, і будь-яких інших об'єктів. Як в приміщенні так і на вулиці.
03
Інтерактивна карта / план з предметами
(Чекаємо в наступному оновленні)

Цей метод можна використовувати в різних випадках:

а) можна створити повноцінну карту з зазначеними на ній об'єктами. Цей метод підійде якщо в вашому центрі, наприклад кілька поверхів або ж велика кількість залів

б) щоб не створювати окремий QR-код для кожного об'єкта, можна зібрати всі дрібні експонати з однією тематикою на інтерактивній карті. Користувач зможе натиснути на цікавий для нього експонат в додатку і прослухати аудіо.

04
Переваги застосування
Створюйте окремий контент
під різну аудиторію

Ще одна особливість програми у тому, що ви можете створювати різний контент для різної цільової аудиторії. Наприклад: більш детальний контент з історичними фактами для мистецтвознавців, і спрощений без деталей для звичайних туристів. Або розмежовувати контент для дітей та дорослих 18+. Таких категорій може бути величезна кількість. А користувач буде вибирати варіант що підходить йому, просто увімкнувши фільтр у додатку.
Користування додатком
без інтернету

Застосунок працює оффлайн. Інтернет знадобитися тільки для того, щоб завантажити його. Як тільки ви відкриваєте додаток, він швидко завантажує все що потрібно і більше інтернет не знадобиться. Нам було дуже важливо зробити так, щоб додаток використовував мало трафіку. Тому додаток працює оффлайн і дозволяє економити трафік, та завантажує новий контент коли ви підключаєтесь до WiFi мережі у фоновому режимі.
Створюйте
багатомовний контент

Також важливий момент полягає ще й в тому, що додаток мультимовний. Один і той самий контент можна перекласти на безліч мов. А застосунок сам відтворюватиме контент на тій мові, яка налаштована у смартфоні.
Прикріплюйте посилання
на сторонній контент

Якщо ви хочете дати більше інформації про об'єкт на вашому сайті, або додати відео з анімацією картини - все це також легко можна зробити за допомогою посилань у додатку.
Перелік послуг і прайс-лист
Вартість впровадження системи Explainit
Створюйте класний контент легко з Explainit
Basic
*до 80 записів
На вибір, залежно від тривалості експозиції. Можливий також індивідуальний прорахунок.

Ліцензія на 1 рік - 19 800 ₴
Ліцензія на 3 роки - 56 600 ₴
Одноразова оплата - 14 200 ₴

Вибрати пакет
Premium
*до 240 записів
На вибір, залежно від тривалості експозиції. Можливий також індивідуальний прорахунок.

Ліцензія на 1 рік - 49 700 ₴
Ліцензія на 3 роки - 130 800 ₴
Одноразова оплата - 21 200 ₴

Вибрати пакет
* Запис - аудіо довжиною в 1 хвилину / приблизно 125 слів / приблизно 800 символів, враховуючи пробіли
Що входить в кожен пакет?
Впровадження системи
Доступні технології на вибір: QR-коди, оптичне розпізнавання зображень, маяки, геолокація
Explainit CMS
Доступ до панелі адміністрації (Explainit CMS) для створення і редагування контенту
Технічна підтримка
Ваші проекти віддалено супроводжуються кураторами Explainit, які завжди будуть раді допомогти вам у створенні контенту на нашій платформі
Додаток на платформі iOS / Android
Ви можете створювати контент як з адмін панелі так і з телефону. Наш додаток доступний як для творців контенту, так і для відвідувачів на платформі iOS і Android
Єдина платформа з крутими установами по всьому світу
Щодня до нас приєднуються галереї і музеї з усього світу. Коли відвідувач вперше відкриває додаток, він бачить список наших партнерів
Веб версія
Якщо ваші відвідувачі не хочуть завантажувати додаток, вони можуть відкрити контент також в браузері, просканувавши QR код
Навчання
Ми з радістю розповімо членам вашої команди як найефективніше можна працювати з нашою системою і додатком на платформах iOS / Android
Ліцензія
Ми розробили для клієнтів гнучку систему ліцензування. Ви можете вибрати пакет в залежності від тривалості виставки (постійна експозиція / змінна) і кількості експонатів
Додаткові послуги
(Опціонально)
Переклад
Переклад матеріалу на російську, українську, англійську та ін. Мови

(Ціна розраховується індивідуально в залежності від мови)
Озвучка
Озвучка матеріалу носіями мови на російську, українську, англійську та ін. Мови

(Ціна розраховується індивідуально в залежності від мови)
Вичитування матеріалу носієм мови
Вичитування матеріалу носієм мови

(Ціна розраховується індивідуально в залежності від мови)
Запис через
синтез мови

8 ₴ / запис

*Запис - запис аудіо довжиною в 1 хвилину / приблизно 125 слів / приблизно 800 символів, включаючи пробіли

Закупівля bluetooth маячків
360 - 720 ₴ / шт.

(Ціна варіюється залежно від виробника)

* У разі використання техніки з використанням маячків
Оренда bluetooth маячка на 12 місяців
182 ₴ / шт

* У разі використання техніки з використанням маячків
Технічна підтримка після впровадження маячків
Ми надсилаємо докладну інструкцію про те як налаштувати маячки, але також можемо допомогти вам налаштувати все на локації
Наші партнери
Хочете приєднатися до проекту?